K_A124_RD Roudnice v Krkonoších

Datum: 01.07.2017
Místo: Roudnice v Krkonoších
Stupeň: STS, DSP
Realizováno: 07/2017 - 12/2018
Společnost: build&build s.r.o.
Investice: 5.000.000,- Kč

Investiční záměr předpokládá novostavbu rodinného domu. Dotčený pozemek o celkové rozloze 17044 m2 se nachází ve východní části obce Jestřabí v Krkonoších. Cílem je vytvořit současný moderní objekt splňující současné nároky na individuální bydlení jak po stránce vybavení a dispozičního řešení, tak po stránce technologické a materiálové.

Návrh předpokládá výstavbu dvoupodlažního objektu s garáži. Hmotové řešení vychází ze snahy o co nejmenší zásah do krajiny a splynutí s přírodou. Půdorysný tvar 1np rodinného domu je nepravidelný obdélník, následná hmota druhého patra objektu je zarovnána do kompaktního kubického tvaru. Objekt rodinného dom je zastřešen sedlovou střechou. Garáže a přístřešek pro osobní automobil jsou zastřešeny pultovou střechou. Západní fasáda je přístupná z terasy pomocí prosklených dveře z obývacího pokoje. Vstup do objektu je situován ze severo-západu.

1. nadzemní podlaží je velkoryse pojato jako denní podlaží s prostorem hlavního vstupu - předsíní se šatnou, dále pak prostorem chodby je vstup do velkého obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou, z chodby je rovnou vstup interním schodištěm do 2np.

Z hlediska dispozice se všechny technologické provozy odehrávají na prvním podlaží, druhé patro rodinného domu je ponecháno jako privátní a ložnicové podlaží, kde jsou navrženy dvě komfortní ložnice, které jsou umístěny při západní fasádě objektu, s místností pro koupelnu, wc, sprchový kout a saunu. V tomto podlaží vzniká v jiho-východní části rovněž pokoj pro hosty, respektive pracovna.

DALŠÍ PROJEKTY

NAPIŠTE NÁM

ZAHÁJENÍ STAVBY JIŽ DO 14 DNŮ

Chcete stavět rodinný dům?
Máte vlastní developerský záměr?
Vlastníte pozemek a zajímají vás možnosti jeho zhodnocení?

Společnost build&build s.r.o., se sídlem Chudenická 1059/30, Hostivař, 102 00 Praha 10, IČ 06097529 zapsaná u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 276061 zpracovává v případě odeslání formuláře ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, následující osobní údaje: jméno, příjmení, e-mailovou adresu a telefon, které jsou nutné zpracovat pro vytvoření nabídky služeb, jednání o této nabídce či za účelem odpovědi na vznesený dotaz. Toto zpracování umožňuje ust. § 5 odst. 2 písm. b) zákona o ochraně o osobních údajů. Poskytnuté osobní údaje budou společností build&build s.r.o. zpracovávány po dobu jednání o uzavření smlouvy, nejdéle však 1 rok od vyplnění a odeslání formuláře.