K_A110_RD Průhonice

Datum: 01.05.2016
Místo: Průhonice
Stupeň: STS, DSP
Realizováno: 05/2016 - 06/2017
Společnost: build&build s.r.o.

Základní kapacity stavby rodinného domu:
zastavěná plocha stavby: 167,1 m2
obestavěný prostor 880,4 m3
užitná plocha: 176,2 m2
Stavba je navržena pro potřeby investora a bude sloužit k trvalému bydlení. Jedná se o nepodsklepený dvoupodlažní objekt se sedlovou střechou. Vnitřní dispozice obsahuje v přízemí garáž, vstupní halu, pokoj, obývací pokoj+kk, spíž, koupelnu a technickou místnost. V patře se nacházejí 2 ložnice, 2 koupelny, WC, šatny a chodba.

Architektonické řešení vychází z místních podmínek, orientace ke světovým stranám a funkční náplně stavby. Hmota objektu je dvoupodlažní s obdélníkovým půdorysem. Je zastřešena sedlovou střechou s plechovou krytinou. Objekt je zděný z cihelných bloků. Fasáda bude klasicky omítnuta. Vnitřní povrchy a celkové interiérové materiálové řešení budou řešeny dle pokynů architekta.
 
Objekt je dvoupodlažní, nepodsklepený. Vstupním prostorem je předsíň v přízemí, na kterou navazuje obývací pokoj s kuchyňským koutem, technická místnost, wc, pokoj a garáž. Obývací pokoj, jídelna, kuchyně a chodiště jsou tvořeny jednou místností s přístupem na venkovní terasu. Z venkovní terasy je přístupný též pokoj ve východní části domu. V patře je vedle schodiště chodba, na terou navazují dva dětské pokoje, koupelna, wc, šatna a ložnice s vlastní šatnou.

DALŠÍ PROJEKTY

NAPIŠTE NÁM

Zahájení stavby již do 14 dnů!

Chcete stavět rodinný dům?
Máte vlastní developerský projekt?
Vlastníte pozemek a zajímají vás možnosti jeho zhodnocení?

team@buildbuild.cz