I16_RI16_Interiér bytu U Půjčovny P1

Datum: 01.07.2017
Místo: Praha 1
Stupeň: STS, DPS, Realizace
Realizováno: 07/2017 - 03/2018
Společnost: build&build s.r.o.
Investice: 2.000.000,- Kč

Investiční záměr předpokládá zařízení interiéru v bytovém domě U půjčovny. Cílem je vytvořit moderní prostor interiéru splňující nároky na individuální bydlení, případných krátkodobých pronájmů a pro ubytování hostů.
Návrh předpokládá odstranění bytových příček, rozšíření prostoru koupelny a spojení funkce kuchyňského koutu s prostorem obývacího pokoje ve prospěch jednoho otevřeného prostoru, navazují na přilehlou chodbu, ze které je přístupná nově rozšířená koupelna s wc. Byt se nachází v XX NP nově zrekonstruovaného bytového domu U Půjčovny. Byt je vybaven prostorem koupelny se sprchovým koutem a toaletou, dále chodbou, plynule přecházející přes prostor kuchyňského koutu, bez dělících konstrukcí spojeného s obývacím prostorem. Obývací prostor slouží jako prostor ložnice, prostoru stolování a umístění rozkládacího gauče. Byt je určen primárně pro 2 dospělé osoby s návrhem komfortního dvoulůžka, s možností dvou přistýlek. Jedna v rámci rozkládacího gauče, druhá řešená pomocí varianty sklopné postele. Byt je tak tedy schopen pojmout kapacitně až 4 osoby. U vstupu v chodbě se také nachází šatní skříň, z poloviny určen pro uschování kabátů a obuvi, druhý polovina jako sklad úklidového materiálu v uzamykatelné části skříně.

DALŠÍ PROJEKTY

NAPIŠTE NÁM

ZAHÁJENÍ STAVBY JIŽ DO 14 DNŮ

Chcete stavět rodinný dům?
Máte vlastní developerský záměr?
Vlastníte pozemek a zajímají vás možnosti jeho zhodnocení?

Společnost build&build s.r.o., se sídlem Chudenická 1059/30, Hostivař, 102 00 Praha 10, IČ 06097529 zapsaná u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 276061 zpracovává v případě odeslání formuláře ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, následující osobní údaje: jméno, příjmení, e-mailovou adresu a telefon, které jsou nutné zpracovat pro vytvoření nabídky služeb, jednání o této nabídce či za účelem odpovědi na vznesený dotaz. Toto zpracování umožňuje ust. § 5 odst. 2 písm. b) zákona o ochraně o osobních údajů. Poskytnuté osobní údaje budou společností build&build s.r.o. zpracovávány po dobu jednání o uzavření smlouvy, nejdéle však 1 rok od vyplnění a odeslání formuláře.