I15_RI15_Interiér kadeřnictví

Datum: 01.12.2016
Místo: Praha 1
Stupeň: STS, DPS, Realizace
Realizováno: 12/2016 - 04/2016
Společnost: build&build s.r.o.
Investice: 1.800.000,- Kč

Pro tuto zakázku jsme byli osloveni majitelkou kadeřnictví, která velmi konkrétní požadavky na termín dokončení úprav interiéru, stejně jako na cenu realizace. Zadání bylo spíše obecné, s akcentací na odlehčený, fresh design, který by polozapuštěný suterén osvěžil a oživil.

Na zadání s námi spolupracovala Ing.arch.Petra Tichotová, která je také spoluautorkou konceptu.

Zajímavé na zakázce byly časové mantinely. zadání proběhlo v listopadu až v prosinci roku 2016, realizace a spuštění provozu bylo naplánováno na začátek dubna roku příštího (2017). Pro samotnou realizaci byly uvolněny měsíce únor a březen (!!!).

Studie, návrh, konzultace a zaměření tedy probíhali v době plného provozu kadeřnictví, velmi rychle vznikla myšlenka a koncept, které se dopracovávaly do velmi podrobnývh prováděcích a výrobních výkresů.

Samotná realizace tak mohla proběhnout velmi organizovaně, i přes občasné změny a úpravy zadání ze strany objednatele. Vše jsme zvládli a v dubnu se spustil provoz v novém kabátě.

DALŠÍ PROJEKTY

NAPIŠTE NÁM

ZAHÁJENÍ STAVBY JIŽ DO 14 DNŮ

Chcete stavět rodinný dům?
Máte vlastní developerský záměr?
Vlastníte pozemek a zajímají vás možnosti jeho zhodnocení?

Společnost build&build s.r.o., se sídlem Chudenická 1059/30, Hostivař, 102 00 Praha 10, IČ 06097529 zapsaná u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 276061 zpracovává v případě odeslání formuláře ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, následující osobní údaje: jméno, příjmení, e-mailovou adresu a telefon, které jsou nutné zpracovat pro vytvoření nabídky služeb, jednání o této nabídce či za účelem odpovědi na vznesený dotaz. Toto zpracování umožňuje ust. § 5 odst. 2 písm. b) zákona o ochraně o osobních údajů. Poskytnuté osobní údaje budou společností build&build s.r.o. zpracovávány po dobu jednání o uzavření smlouvy, nejdéle však 1 rok od vyplnění a odeslání formuláře.