A98_Zahradní pavilon Hudlice

Datum: 15.12.2015
Místo: Hudlice u Berouna
Stupeň: STS, DSP, DPS, Realizace
Realizováno: 12/2015 - 07/2016
Společnost: build&build s.r.o.

Zahradní pavilon vznikl z požadavku investora, který řešil těžkou životní situaci a hledal levné bydlení. Pro umístění této velmi elegantní, úsporné a minimalistické stavby byl vytipován pozemek ve vlastnictví rodiny, který se nachází v Chráněné krajinné oblasti Křivoklátska. Na pozemku již existovala stavba rodinného domu z počátku 20. století, který však již nesplňoval požadavky na současné bydlení a byl využíván spíše pro rekreační účely.

Zadání tedy bylo velmi komplikované, mělo velké limity území a samotného pozemku, časovým limitem - od studie k nastěhování neclých 7 měsíců (!!!), finančními limity (předpokládaná investice cca 1mil.Kč), a v neposlední řadě byl komplikovaný sám investor se svým závažným psychickým onemocněním.

Přesto se nám podařilo do měsíce od podpisu smlouvy vytvořit kompletní studii stavby, na kterou jsme navázali kompletní dokumentací pro stavební řízení. Tuto jsme již na přelomu roku (tedy do dvou měsíců od podpisu smlouvy) podávali se žádostí o stavební povolení.

DALŠÍ PROJEKTY

NAPIŠTE NÁM

Zahájení stavby již do 14 dnů!

Chcete stavět rodinný dům?
Máte vlastní developerský projekt?
Vlastníte pozemek a zajímají vás možnosti jeho zhodnocení?

team@buildbuild.cz