A98_Zahradní pavilon Hudlice

Datum: 15.12.2015
Místo: Hudlice u Berouna
Stupeň: STS, DSP, DPS, Realizace
Realizováno: 12/2015 - 07/2016
Společnost: build&build s.r.o.
Investice: 1.500.000,- Kč

Zahradní pavilon vznikl z požadavku investora, který řešil těžkou životní situaci a hledal levné bydlení. Pro umístění této velmi elegantní, úsporné a minimalistické stavby byl vytipován pozemek ve vlastnictví rodiny, který se nachází v Chráněné krajinné oblasti Křivoklátska. Na pozemku již existovala stavba rodinného domu z počátku 20. století, který však již nesplňoval požadavky na současné bydlení a byl využíván spíše pro rekreační účely.

Zadání tedy bylo velmi komplikované, mělo velké limity území a samotného pozemku, časovým limitem - od studie k nastěhování neclých 7 měsíců (!!!), finančními limity (předpokládaná investice cca 1mil.Kč), a v neposlední řadě byl komplikovaný sám investor se svým závažným psychickým onemocněním.

Přesto se nám podařilo do měsíce od podpisu smlouvy vytvořit kompletní studii stavby, na kterou jsme navázali kompletní dokumentací pro stavební řízení. Tuto jsme již na přelomu roku (tedy do dvou měsíců od podpisu smlouvy) podávali se žádostí o stavební povolení.

DALŠÍ PROJEKTY

NAPIŠTE NÁM

ZAHÁJENÍ STAVBY JIŽ DO 14 DNŮ

Chcete stavět rodinný dům?
Máte vlastní developerský záměr?
Vlastníte pozemek a zajímají vás možnosti jeho zhodnocení?

Společnost build&build s.r.o., se sídlem Chudenická 1059/30, Hostivař, 102 00 Praha 10, IČ 06097529 zapsaná u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 276061 zpracovává v případě odeslání formuláře ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, následující osobní údaje: jméno, příjmení, e-mailovou adresu a telefon, které jsou nutné zpracovat pro vytvoření nabídky služeb, jednání o této nabídce či za účelem odpovědi na vznesený dotaz. Toto zpracování umožňuje ust. § 5 odst. 2 písm. b) zákona o ochraně o osobních údajů. Poskytnuté osobní údaje budou společností build&build s.r.o. zpracovávány po dobu jednání o uzavření smlouvy, nejdéle však 1 rok od vyplnění a odeslání formuláře.