A91_RD Horní Počernice

Datum: 15.03.2015
Místo: Krahulčí ulice, Praha 22
Stupeň: STS, DSP, DPS
Realizováno: 03/2015 - 09/2015
Společnost: build&build s.r.o.

Pozemek investora je situován v klidné okrajové části Prahy, kde se nachází převážně rodinná zástavba. Parcela sousedí z jihu a ze západu s veřejnou komunikací, její východní a severní strana sousedí s pozemky se zástavbou rodinných domů. Novostavba je navržená v střední části pozemku, v západní části je navržen vjezd a zpevněná plocha nájezdu do garáže a venkovní automobilové stání. Objekt se sedlovou střechou stylově zapadá do území, kde převládají právě sedlové střechy. Výškově nebude nový objekt převyšovat okolní zástavbu.

Hmota objektu je členitá. Hlavní obytná budova je dvoupodlažní zastřešená stanovou střechou. Do ní je z východu zaklesnuta hmota jednopodlažního objektu s ložnicí. K této hlavní hmotě objektu je přičleněn jednopodlažní objekt garáží a pokojů pro hosty se zastřešením valbovou střechou.
Objekt slouží pro trvalé bydlení jedné rodiny. V přízemí se nachází převážná část bytové jednotky, garáž pro dva automobily a dva pokoje pro hosty se zázemím. V druhém podlaží jsou umístěny tři ložnice a koupelna.
Fasáda je řešena v omítce světle šedé barvy v kombinaci s fasádním obkladem. Rámy oken a dveří budou v hliníkových profilech tmavě šedé barvy. Klempířské prvky jsou z pozinkovaného plechu opatřeny krycím nátěrem v barvě okenních a dveřních rámů. Vnitřní povrchy a celkové interiérové materiálové řešení bude řešeno plně v kompetenci stavebníka. Povrchy podlah obytných místností budou s největší pravděpodobností řešeny ve vinylu a zbylé povrchy v dlažbě. Stěny budou řešeny klasickou výmalbou, v koupelnách bude použit keramický obklad.

Základní kapacity stavby:
                        zastavěná plocha:                     311    m2
                        obestavěný prostor:                  1133  m3
                        užitná plocha:                           233    m2
Jedná se o novostavbu dvoupodlažního rodinného domu. V celém objektu tak vznikne 1 bytová jednotka 6+kk, dva pokoje pro hosty s vlastním sociálním zařízením a garáž. Garáž bude rovněž součástí obytného objektu.
Navržený objekt má následující kapacitní ukazatele:

1 bytovou jednotku velikosti 6+kk, velikost 176m2, celkem 6 osob/jednotka
2 pokoje pro hosty, velikost 44m2, celkem 2 osoby/jednotka

DALŠÍ PROJEKTY

NAPIŠTE NÁM

Zahájení stavby již do 14 dnů!

Chcete stavět rodinný dům?
Máte vlastní developerský projekt?
Vlastníte pozemek a zajímají vás možnosti jeho zhodnocení?

team@buildbuild.cz