16-1-2023

Navrhli jsme moderní a funkční rodinný dům ve Zbraslavicích

Standardní aktualita

V průběhu podzimu loňského roku jsme se s naším týmem s nadšením pustili do dalšího zajímavého projektu a připravili architektonickou studii moderního rodinného domu v obci Zbraslavice.

Spread the love

Zadáním investora, resp. cílem našeho týmu, bylo vytvořit architektonický návrh moderního rodinného domu, který bude skvěle zapadat do okolní krajiny a bude rozdělen na 3 samostatné části – rodinný dům, studio a garáž.

Kombinací světlé omítky a kvalitního dřevěného obkladu se nám podařil vytvořit návrh rodinného domu dokonale souznějícího s okolní přírodou. U vstupu do jednotky studio je navržený přístřešek z dřevěných lamel. Z jižní strany objektu je významným architektonickým prvkem prosklená plocha štítu. Pro danou plochu je navrženo stínění – venkovní žaluzie.

Více informací o našem projektu naleznete v sekci realizace rovněž na našem webu.


Zpět na přehled

Inspirujte se našimi realizacemi

Dokončili jsme 100+ projektů po celé ČR

Aktuality z poslední doby

 • Aktualita

  14-12-2022

  Připravili jsme architektonické řešení rodinného domu na Dobříši

  Mezi naše letošní projekty patří již několikátý architektonický návrh rodinného domu. Tentokrát jsme na požadavek investora připravili studii umírněného a zároveň moderního rodinného domu na Dobříši.

  Číst více
 • Aktualita

  9-12-2022

  Navrhli jsme moderní rodinný dům v Roudnici v Krkonoších

  Pro našeho klienta jsme v průběhu letošního roku v ateliéru 𝗯𝘂𝗶𝗹𝗱&𝗯𝘂𝗶𝗹𝗱 připravili unikátní architektonický návrh dvoupodlažního rodinného domu, který je usazen do panenské přírody Krkonoš.

  Číst více
 • Aktualita

  7-12-2022

  Architektonické návrhy odborných učeben pro 5 základních škol v Přerově

  Pustili jsme se do modernizace učeben, kabinetů a dalších objektů na základních školách v Přerově.

  Číst více