10-2-2021

Dokončení shell&core stavby v Jesenici

Standardní aktualita

Dokončili jsme stavbu RD v Jesenici u Prahy v provedení shell&core.

Spread the love

Dokončili jsme stavbu RD v Jesenici u Prahy v provedení shell&core, kdy celý interiér je ponechán k dokončení investorovi. Jedná se o stavbu dle projektu boq architekti a nutno říci, že byla zrealizována zatím jen část z celého souboru stavby, kterou budou v konečné fázi tvořit 3 objekty rodinného domu spojené společným atriem, dále také přilehlou garáží pro 3 auta.

Stavba byla složitá v tom smyslu, že investor nezajistil odpovídající projektovou dokumentaci ve stupni pro provedení stavby. byli jsme tak nuceni při realizaci poměrně často improvizovat tak, že jsme si dokumentaci dopracovali.


Zpět na přehled

Inspirujte se našimi realizacemi

Dokončili jsme 100+ projektů po celé ČR

Aktuality z poslední doby

 • Aktualita

  16-1-2023

  Navrhli jsme moderní a funkční rodinný dům ve Zbraslavicích

  V průběhu podzimu loňského roku jsme se s naším týmem s nadšením pustili do dalšího zajímavého projektu a připravili architektonickou studii moderního rodinného domu v obci Zbraslavice.

  Číst více
 • Aktualita

  14-12-2022

  Připravili jsme architektonické řešení rodinného domu na Dobříši

  Mezi naše letošní projekty patří již několikátý architektonický návrh rodinného domu. Tentokrát jsme na požadavek investora připravili studii umírněného a zároveň moderního rodinného domu na Dobříši.

  Číst více
 • Aktualita

  9-12-2022

  Navrhli jsme moderní rodinný dům v Roudnici v Krkonoších

  Pro našeho klienta jsme v průběhu letošního roku v ateliéru 𝗯𝘂𝗶𝗹𝗱&𝗯𝘂𝗶𝗹𝗱 připravili unikátní architektonický návrh dvoupodlažního rodinného domu, který je usazen do panenské přírody Krkonoš.

  Číst více