15-10-2020

Dokončení hrubé stavby v Sulicích

Standardní aktualita

Dokončili jsme hrubou stavbu v Sulicích, kterou jsme realizovali podle cizího projektu.

Spread the love

Dokončili jsme hrubou stavbu v Sulicích, kterou jsme realizovali podle cizího projektu. Realizace se neobešla bez úprav projektu, mnoha drobných změn a v jednom případě i nutnosti statického přepočtu rozhodujících nosných konstrukcí.

Znovu jsme si také vyzkoušeli technologii zdění z vápenopískových cihel, které jsou v posledních letech oblíbeným zdícím materiálem. Tyto cihly mají výrazně dobré mechanické vlastnosti, ovšem je třeba parametry z technických listů podrobit jisté korekci v případě, kdy není možné zajistit strojově přesné zdění.

Stavba se i přes prodlevy způsobené nedokonalým projektem proběhla v poměrně dobrém časovém horizontu.


Zpět na přehled

Inspirujte se našimi realizacemi

Dokončili jsme 100+ projektů po celé ČR

Aktuality z poslední doby

 • Aktualita

  16-1-2023

  Navrhli jsme moderní a funkční rodinný dům ve Zbraslavicích

  V průběhu podzimu loňského roku jsme se s naším týmem s nadšením pustili do dalšího zajímavého projektu a připravili architektonickou studii moderního rodinného domu v obci Zbraslavice.

  Číst více
 • Aktualita

  14-12-2022

  Připravili jsme architektonické řešení rodinného domu na Dobříši

  Mezi naše letošní projekty patří již několikátý architektonický návrh rodinného domu. Tentokrát jsme na požadavek investora připravili studii umírněného a zároveň moderního rodinného domu na Dobříši.

  Číst více
 • Aktualita

  9-12-2022

  Navrhli jsme moderní rodinný dům v Roudnici v Krkonoších

  Pro našeho klienta jsme v průběhu letošního roku v ateliéru 𝗯𝘂𝗶𝗹𝗱&𝗯𝘂𝗶𝗹𝗱 připravili unikátní architektonický návrh dvoupodlažního rodinného domu, který je usazen do panenské přírody Krkonoš.

  Číst více