menu menu

zahájena stavba RD Vysoký Újezd

datum: 02.02.2019

V závěru loňského roku se nám podařilo úspěšně vybojovat stavební povolení na projekt novostavby RD ve Vysokém Újezdu u Berouna. Zahajujeme tedy stavbu a těšíme se na realizaci!

Ohledně projektové přípravy je třeba konstatovat, že jsme tradičně velmi dobře zvládli úvodní fázi studie, kdy již po 2 měsících byla studie ve finální podobě na světě. Drobné kosmetické úpravy a posuny v dispozici daly pak základ pro dokončení dokumentace pro stavební řízení. Ta byla dokončena za měsíc a tak jsme mohli přibližně po 4 měsících od podpisu smlouvy podat žádost o stavební povolení!

Mezitím jsme zpracovali dokumentaci pro provedení stavby a podrobně provedli přípravu stavby. Rovněž se na přání investora rozšířil objem realizace, kdy kromě objetu rodinného domu budeme současně realizovat garáž, terasy, oplocení, bazén a terénní úpravy.

O průběhu výstavby budeme dále informovat. 

zhodnocení sezóny 2018 a pf 2019

datum: 31.12.2018

Sezóna 2018 byla opět famózní!

Podařilo se nám úspěšně dokončit řadu projektů. K mnoha jsme se vraceli z důvodu neuvěřitelně nepružného systému stavebního řízení. Bylo zahájeno celkem 11 staveb!

Těšíme se na další projekty a realizace!

Přejeme všem mnoho zdraví a štěstí v novém roce 2019!

 

zahájena stavba RD Mikovice - Kralupy nad Vltavou

datum: 01.05.2018

Zahájili jsme stavbu RD v Mikovicích u Kralup na Vltavou. Jedná se o přízemní RD typu bungalov a veříme, že stavbu do Vánoc dokončíme! 

spouštíme nový web !

datum: 01.06.2017

Vítejte na nových stránkách! Věříme, že se Vám zde bude dobře pobývat, sledovat naši práci a aktulity na blogu. Jsme tu pro Vás!
 

přípravy vrcholí ...

datum: 26.05.2017

Po mnoha letech pracovních zkušeností jsme se rozhodli spojit síly a vytvořit tým zkušených profesionálů, kteří rozumějí své práci a dokážou nabídnout své zkušenosti ve specializovaných oborech projektové přípravy a realizace staveb.

Pro naše klienty jsme schopni nabídnout jak projekty klasických rodinných domů, tak zejména velkých celků a lokalit s rozsáhlou bytovou, komerční a výrobní výstavbou.

Individuální přístup a řešení zadaného úkolu týmem odborníků je dle nás klíčem k úspěchu.